Menu

Peníze oproti zástavě

Co potřebuji:
K zástavě potřebujete doklad totožnosti.
(občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas.)
Musíte být starší osmnácti let.
Věc, která slouží jako protihodnota zástavní půjčky (zástava).
Seznam věcí co zastavujeme je v sekci,, Informace,,, v případě, že si nejste jistý, nebo nenašly jste věc, kterou chcete zastavit v seznamu, zavolejte na jednu z našich poboček a informujte se, zda je možnost zástavy na vaší věc. Pokud máte k této věci, záruční list, doklad o nabytí, návod, krabici atd. vezměte ho sebou, není to nutnost, ale má to vliv na výší zástavy.  Věc musí být plně funkční.

Doba zástavy:
Standardní zástavní doba  je  30 dnů a lze ji bezplatně po dohodě( na pobočce, telefonicky nebo emailem) prodloužit na 60 dnů.  V případě, že ani do této doby nemáte celou částku na splacení, stačí zaplatit pouze zástavní poplatek a bude vám vystavena smlouva nová, která je účtována od dne zaplacení zástavního poplatku.

Kolik zaplatím (příklad):
Zastavárenský poplatek je 1,50% z půjčené částky za den u částek od 10 001.-kč do 25000.-kč  nad tuto částku se zastavárenský poplatek snižuje  a je závislí na výši půjčené částky. Poplatek je účtován pouze za dny od uzavření zástavní smlouvy do výběru zástavy a ukončení smlouvy.Zástavní smlouva je uzavřena na částku 10001.- na 30 dnů a vy ji půjdete zaplatit 10 den od uzavření zástavní smlouvy. V tomto případě budete platit pouze 10001,-+ 1,50% (150,-)= celkem 10 151,- a né za celých 30 dnů, na které byla smlouva uzavřena.

Jak zástava probíhá:
Navštívíte jednu z našich poboček, z pracovníkem zastavárny si dohodnete částku, kterou si je možno půjčit na vaší zastavovanou věc. Potom je zastavovaná věc přezkoušena, je vyhotovena  zástavní smlouva, kde kopii obdržíte po podpisu  spolu s půjčenou částkou, odcházíte.

Zástava

Výkup

Co potřebuji:
K prodeji potřebujete doklad totožnosti. (občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas.)
Musíte být starší osmnácti let.
Věc, kterou chcete prodat.
Seznam věcí které vykupujeme je v sekci Informace v případě, že si nejste jistý, nebo nenašli jste věc, kterou chcete prodat v seznamu, zavolejte na jednu z našich poboček a informujte se, zda je možnost prodeje vaší věci  u nás. Pokud máte k této věci, záruční list, doklad o nabytí, návod, krabici atd. vezměte ho sebou, není to nutnost, ale má to vliv na výší hodnoty vykupované věci.  Věc musí být plně funkční.

Jak výkup věci probíhá:
Navštívíte jednu z našich poboček, dohodnete se z našim pracovníkem na výkupní částce za vaši prodávanou věc. Potom je prodávaná věc přezkoušena, je vyhotovena kupní smlouva. Po podpisu kupní smlouvy obdržíte ihned peníze.

 Výhody prodeje u nás:  

  • Peníze ihned na ruku.
  • Nejvyšší možná výkupní cena.
  • Rychlost
  • Diskrétnost
  • Profesionalita